Koncert UNINHABITED ROOM

Zobacz duży plakatCarmelo Iorio
Ur.w Battipaglia (Campania), Włochy, w 1981 r. przeniósł się do Rzymu gdzie mieszka do dziś. Ukończył studia w Conservatorio di Latina, równocześnie uczęszczał do szkoły jazzowej Testaccio w Rzymie gdzie ukończył saksofon i kompozycję. W latach 1995-97 prowadził zajęcia z improwizacji w Missisipi Jazz Club oraz w szkole jazzowej Testaccio. Rok 1995 - dyplom ukończenia kursu Berkly na festiwalu Umbria Jazz.
Brał udzial w wielu festiwalach jazzowych w Europie, np: 1998-Salzburg, 1999-2003 Francja, Belgia, 2000 - Umbria Jazz. Współpracował z wieloma muzykami włoskimi m.in: Cicci Santucci, Romano Mussolini. Występuje w małych składach jak i w orkiestrach. Aktualnie najczęściej koncertuje ze swoim kwartetem wykonując głównie swój repertuar.

Sylwester Sośniak
Gitarzysta jazzowy, kompozytor, absolwent wydziału pedagogiczno-muzycznego Uniwersytetu Śląskiego (1994) oraz Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gliwicach, Teatrem Dramatycznym i Teatrem Studio w Warszawie. W 1999 roku wraz z Arkiem Skolikiem (drums) i Michałem Szumlasem (bass) nagrywa płytę "Checkmate". Gościnnie na płycie wystąpili: Józef Antoni "Ziut" Gralak (trumpet), Stanisław Sojka (vocal) oraz Paweł Rozkrut (conga). W dotychczasowej karierze współpracował m.in. z Chris de Burgh, Maciej Sikała (sax), Robetr Majewski (tr), Justyna Steczkowska, Edyta Jungowska, Katarzyna Jamróz, Artur Rojek. Od początku 2004 roku wraz z Ronaldem Tuczykontem i Ryszardem Pałką tworzy "Uninhabited room" trio, z którym odbywa szereg tras koncertowych.

Ronald Tuczykont
Muzyk jazzowy, kompozytor. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Uczestnik wielu workshopów z udziałem m.in. Davida Friesena. Brał udział w wielu festiwalach jazzowych m.in: Jazz nad Odrą, Silesian Jazz Meeting, Złota Tarka. Współpracował z Tomem Pereirą [USA] - sax, Terrence Ngassa [KAM]-t, Philipem Zoubkiem [AUS]- p, Henrykiem Gembalskim [POL]-v. Koncertuje w calej Europie (Włochy, Niemcy, Czechy, Austria). W lutym odbył 10 dniową trasę koncertową po Włoszech ( od Salerno do Rzymu). W swej grze wzoruje się na takich muzykach jak Marc Johnson, Miroslav Vitouch czy Eddie Gomez.

Michał Heller
Perkusista, absolwent wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat 1 miejsca w "Krokus Jazz 2006". Występował m.in z J.Muniakiem, T.Grzegorskim, New Bone, L.Kułakowskim.
data imprezy: 14 czerwca 2008
godzina: 1900
Zapowiedzi Imprez   |   Archiwum Imprez   |   Działające Grupy   |   Współpraca   |   Harmonogram Zajęć   |   Kontakt

Klub Kultury Lokalnej - Sztukateria -